AUDYT SEO STRONY INTERNETOWEJ? A PO CO MI TO?!

Z audytem strony internetowej jest jak z wizytą u mechanika. Jeśli chcemy dobrze sprawdzić nasz samochód przed wakacyjnym wyjazdem lub jeśli coś nas niepokoi w odgłosie silnika to udajemy się do warsztatu i mechanik zajmuje się naszym samochodem robiąc jego audyt. Podobnie jest z audytem seo strony internetowej. Jako specjaliści sprawdzimy kompleksowo Twoją stronę internetową z zaleceniami dla niej. Warto wiedzieć co można poprawić w stronie internetowej, aby spełniała swoje zadanie w 100%

statystyki strony internetowej

DLACZEGO WARTO PRZEPROWADZIĆ AUDYT SEO?

Audyt ma za zadanie wskazać słabe i mocne aspekty strony internetowej. Dzięki profesjonalnemu audytowi dowiesz się co należy poprawić w witrynie, co całkowicie zmienić, a co warto zostawić. Takie informacje pozwolą Ci usprawnić stronę internetową lub sklep internetowy dzięki czemu możesz m. in. zwiększyć sprzedaż na sklepie internetowym, poprawić wczytywanie i wygląd strony na urządzeniach mobilnych czy też sprawdzić na jakich stronach internetowych ktoś wspomniał o Twojej stronie.

KIEDY PRZEPROWADZIĆ AUDYT SEO?

Audyt strony internetowej przeprowadza się przeważnie w tych trzech sytuacjach:

NOWA STRONA INTERNETOWA

Jeśli stworzyłeś stronę internetową czy też sklep internetowy warto wykonać audyt. Dzięki audytowi dowiesz się jak szybko wczytuje się strona, gdzie pojawiają się błędy, gdzie powiela się tekst czy też co zostało źle zrobione.

ROZPOCZĘCIA POZYCJONOWANIA

Przed rozpoczęciem pozycjonowania należy wykonać kompleksowy audyt seo. Poprawny audyt, a następnie wdrożenie poprawek to fundament w procesie pozycjonowania.

SPADEK RUCHU

Twoja strona nagle straciła klientów lub zainteresowanie, a nie wiesz czym jest to spowodowane? Dzięki audytowi dowiesz się gdzie leży problem.

ILE KOSZTUJE AUDYT SEO?

Koszt audytu seo strony internetowej zależy od jej wielkości i waha się w przedziale od 300 zł do 2000 zł, a nawet i więcej w przypadku bardzo rozbudowanych serwisów i sklepów internetowych. Na wielu rzeczach można oszczędzać, jednak na audycie nie należy. Warto aby audyt wykonała doświadczona osoba/firma, zdecydowanie odradzamy wybieranie darmowych audytów, które zazwyczaj zawierają same błędy.

analiza słów kluczowych