• darmowe pozycjonowanie stron

  Darmowe pozycjonowanie strony www

  Oferujemy darmowe pozycjonowanie do TOP10 w Google. Sprawdź poniżej!
seo
KOMPLEKSOWE USŁUGI SEO

Darmowe pozycjonowanie strony internetowej

Pozycjonowanie strony internetowej zwiększy obecność Twojej firmy w wyszukiwarce Google. Nasza firma oferuje darmowe pozycjonowanie strony internetowej do TOP10 w wyszukiwarce Google!

Pamiętaj, imm wyżej jesteś w rankingu na stronie wyników wyszukiwania, tym więcej gości i potencjalnych klientów będzie odwiedzać Twoją stronę internetową.

Przed rozpoczęciem pozycjonowania strony ważne jest, aby zrozumieć proces skutecznej kampanii SEO. Nasza firma oferuje pozycjonowanie stron internetowych dla klientów, którzy wymagają kompleksowego podejścia i intensywnej usługi marketingu w wyszukiwarkach.

W ramach pozycjonowania wykonujemy m. in.:

 • Optymalizację strony internetowej

  Wykonujemy pełną optymalizację strony. W tym poprawiamy szybkość wczytywania strony i dopasowujemy ją pod urządzenia mobilne. Wszystko z najnowszymi wytycznymi Google.

 • Dobieramy słowa kluczowe

  Wybieramy najlepsze słowa kluczowe, które opisują Twoją firmę. Bazując na naszym doświadczeniu i aktualnych statystykach starannie wybierzemy dla Ciebie najlepsze słowa, które pozwolą dotrzeć do jak największej ilości klientów.

darmowe pozycjonowanie bloga
Tak pracujemy

Jak wygląda darmowe pozycjonowanie strony internetowej do TOP10?

dobór słów kluczowych

Dobieramy słowa kluczowe

Dokonamy analizy Twojej strony internetowej i wybierzemy najlepiej dopasowane słowa kluczowe związane z Twoim biznesem.

optymalizacja seo strony

Optymalizujemy stronę

Optymalizacja odnosi się do wszelkich środków, które można wykonać na stronie internetowej w celu poprawy jej pozycji i wartości.

darmowe pozycjonowanie zwiększa widoczność

Zwiększamy widoczność

Poprzez pozycjonowanie Twoja strona internetowa osiąga wyższe pozycje w wyszukiwarce Google, przez co jest lepiej widoczna dla klientów.

analiza postępów darmowego pozycjonowania

Analizujemy postępy

Monitorujemy pozycje Twoich fraz kluczowych i podejmujemy odpowiednie działania mające na celu zapewnienie jak najlepszej pozycji.

1

SEO w praktyce

Wybieramy słowa kluczowe

Przed pozycjonowaniem strony internetowej należy dobrze wybrać odpowiednie słowa kluczowe, które określą tematykę strony i pozwolą trafić do klientów. Nasza firma dokona szczegółowej analizy Twojej strony internetowej, porówna konkurencję i wybierze najlepsze słowa do pozycjonowania.

Źle dobrane słowa kluczowe mogą spowodować, że użytkownicy, którzy będą odwiedzać Twoją stronę internetową nie będą nią zainteresowani, a tego nie chcemy.

wybieramy najlepsze słowa kluczowe do pozycjonowania

2

KOMPLEKSOWE USŁUGI SEO

Pełna optymalizacja strony internetowej

Po wyborze słów kluczowych optymalizujemy Twoją stronę internetową aby była przyjazna dla wyszukiwarek i użytkowników. Dla Ciebie będzie to niezauważalna zmiana, ale dla wyszukiwarki Google ogromna, która ułatwi pozycjonowanie strony internetowej i poruszanie się osób odwiedzających.

 • Przyśpieszymy stronę internetową

  Strony, które długo się ładują często tracą potencjalnych klientów. Przyśpieszymy Twoją stronę internetową tak, aby szybko się ładowała. Nie stracisz już klientów, którym nie chce się czekać na załadowanie strony.

 • Optymalizujemy zdjęcia i nie tylko

  Brak zoptymalizowanych zdjęć na stronie internetowej to kolejny poważny problem. Ktoś chce zobaczyć zdjęcie, ale za długo się wczytuje? Z nami ten problem zostanie rozwiązany

 • Poprawa aspektów technicznych strony

  Użytkownicy i Ty nie widzisz kodu źródłowego strony, ale widzi go wyszukiwarka Google. Źle skonstruowany kod strony to duży problem dla wyszukiwarki, gdyż może ona błędnie zinterpretować stronę internetową!

seo

3

Zaufaj profesjonalistom

Zwiększamy widoczność Twojej strony w Google

Pnąc się na sam szczyt wyszukiwarki Google zwiększasz widoczność firmy w internecie. Stronę zaczyna odwiedzać coraz więcej osób. Warto pamiętać, że współczynnik odwiedzin stron w TOP5 to prawie 77%. Zaledwie 5% osób odwiedza strony internetowe na pozycjach niższych niż 10 miejsce. Zatem nie czekaj i zacznij być widoczny w sieci!

zwiększenie widocnzości w Google poprzez odpowiednie pozycjonowanie

4

KOMPLEKSOWE USŁUGI SEO

Kiedy zapłacisz za pozycjonowanie?

Jak wcześniej wspomnieliśmy pozycjonowanie do TOP10 w wyszukiwarce Google jest całkowicie darmowe! Więc kiedy pojawiają się koszty? Dopiero w przypadku, gdy słowo kluczowe zaczyna zajmować pozycję w czołowej 10tce. Przed rozpoczęciem współpracy wspólnie ustalamy kwotę za każde słowo kluczowe, którą trzeba będzie zapłacić, jeżeli słowo będzie zajmować pozycję w TOP10. Pozycjonowanie do TOP10 jest całkowicie darmowe!

 • Wybieramy słowa kluczowe

  Przed rozpoczęciem pozycjonowania wybieramy, które słowa będziemy pozycjonować. Następnie informujemy jaką kwotę trzeba będzie zapłacić jeżeli słowo będzie zajmowało pozycję w TOP10 Google.

 • Panel Administratora do monitoringu słów

  Dajemy Ci dostęp do Panelu Administratora w którym możesz sprawdzić pozycję Twoich słów kluczowych w każdym dniu danego miesiąca. Dzięki temu widzisz jakie pozycję zajmują Twoje słowa kluczowe.

 • Płacisz tylko za efekt

  Jeżeli umówimy się na pozycjonowanie słowa "sklep z zabawkami" i w ciągu miesiąca przez 20 dni słowo będzie poza TOP10, a przez 10 dni w TOP10, to zapłacisz tylko za 10 dni. Pozycjonowanie do TOP10 jest całkowicie darmowe.

darmowe pozycjonowanie www
Nie czekaj

Zyskaj przewagę dzięki darmowemu pozycjonowaniu do TOP10 w Google

3

Bez ukrytych kosztów!

A więc ile zapłacę za pozycjonowanie?

Przykład:

Pozycjonujemy słowo "sklep z zabawkami". Przed rozpoczęciem współpracy ustalamy, że jeżeli słowo znajdzie się w czołowej 10 wyszukiwarki Google, to za każdy dzień będziemy pobierać opłatę w wysokości np. 1zł. Zatem jeżeli przez pierwszy miesiąc współpracy słowo "sklep z zabawkami" będzie przez 20 dni na pozycji dalszej niż 10, a przez 10 dni będzie w TOP10 Google to koszt pozycjonowania wyniesie jedyne 10zł (1zł x 10 dni).

Zaczynamy sprawną współpracę?

Napisz do Nas i już dziś rozpocznij darmowe pozycjonowanie strony internetowej