pozycjonowanie sklepu

POZYCJONOWANIE PRESTASHOP

Pozycjonowanie sklepu internetowego Prestashop

Prowadzisz sklep internetowy na oprogramowaniu Prestashop i chcesz zwiększyć sprzedaż? W takim razie musisz zadbać nie tylko o jakość oferowanych produktów w swoim sklepie i jego szatę graficzną tylko o odpowiednie pozycjonowanie sklepu internetowego.

Sukces każdego sklepu internetowego zależy w dużej mierze od jego widoczności w wyszukiwarce Google, a co za tym idzie widoczności dla klientów.

Pozycjonowanie sklepu Prestashop to jedna z najbardziej skutecznych metod reklamy, gdy sprzedajemy online. Jeśli zatem prowadzisz sklep i chcesz zwiększyć swoje zyski i znaleźć nowych klientów to oferta pozycjonowania jest właśnie dla Ciebie!

83% osób korzysta z wyszukiwarki Google
77% to współczynnik odwiedzin stron w TOP5
60% wejść generowanych jest przez urządzenia mobilne
POSTAW NA DOŚWIADCZENIE

Łamiemy wszelkie schematy

Nasza firma oferuje pozycjonowanie stron internetowych dla klientów, którzy wymagają kompleksowego podejścia i intensywnej usługi marketingu w wyszukiwarkach.
Przed rozpoczęciem pozycjonowania strony ważne jest, aby zrozumieć proces skutecznej kampanii SEO.

link building w pozycjonowaniu

Zdobywamy linki

Podejmujemy działania mające na celu zwiększenie ilości i jakości linków do Twojej strony internetowej

lokalizacja google maps

Dobieramy słowa

Dokonamy analizy Twojej strony internetowej i wybierzemy najlepiej dopasowane słowa kluczowe do Twojego biznesu.

optymalizacja strony

Optymalizujemy stronę

Optymalizacja odnosi się do wszelkich środków, które można wykonać na stronie internetowej w celu poprawy jej pozycji i wartości.

godziny otwarcia firmy

Zwiększamy widoczność

Poprzez pozycjonowanie Twoja strona internetowa osiąga wyższe pozycje w wyszukiwarce Google, przez co jest lepiej widoczna dla klientów.

słowa kluczowe w pozycjonowaniu

Monitoring słów

Dajemy Ci dostęp do Panelu Administratora w którym możesz sprawdzić pozycję Twoich słów kluczowych.

analityka strony

Narzędzia analityczne

Podłączamy Twoją stronę internetową do narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics czy Google Search Console.

KOMPLEKSOWE POZYCJONOWANIE SKLEPÓW

Pozycjonowanie sklepu przynosi korzyści

Odpowiednie pozycjonowanie sklepu Prestashop to niewątpliwie opłacalny proces dla każdego sklepu internetowego, które ma za zadanie umieszczenie sklepu internetowego na możliwie jak najwyższym miejscu w wyszukiwarce Google.

Im wyżej jesteś w wyszukiwarce Google tym więcej klientów odwiedza sklep internetowy. Nikt przecież nie zagląda na drugą stronę wyników wyszukiwań, nieprawdaż?

null

Zwiększenie sprzedaży

Celem każdego sklepu internetowego jest sprzedaż produktów. Nie ma co ukrywać, że to najważniejszy cel. Profesjonalna optymalizacja, a następnie odpowiednie pozycjonowanie sklepu internetowego zwiększa liczbę odwiedzających co przekłada się na dokonane zakupy na sklepie internetowym.

pozycjonowanie sklepu prestashop

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO

W ramach pozycjonowania sklepu oferujemy
dodatki

Integracja z dodatkami

Nowoczesny sklep internetowy musi być wygodny dla klienta. Wykorzystamy wszystkie dostępne narzędzia, które pomogą klientom dokonać zakupy i zwiększą sprzedaż na sklepie internetowym.

dobieranie słów kluczowych

Dobieranie słów kluczowych

Odpowiednie dobrane słów, które opisują sklep internetowy jest niewątpliwie kluczem do późniejszego sukcesu. Dlatego bazując na naszym doświadczeniu i aktualnych statystykach starannie wybierzemy dla najlepsze słowa, które opisują sklep i pozwolą dotrzeć do jak największej ilości klientów.

Content Optimization

Dostosujemy sklep Prestashop do urządzeń mobilnych

W zależności od tematyki wejścia na stronę przez urządzenia mobilne to czasami 60% ogólnego ruchu.

KOMPLEKSOWE USŁUGI SEO

Pozycjonowanie sklepu internetowego pod klientów

Dzięki różnym narzędziom analitycznym za pomocą których będziemy badać osoby odwiedzające sklep internetowy dowiemy się więcej o potencjalnych klientach.

Warto zbadać swoją grupę odbiorców i przedstawić im takie rozwiązania, które przyczynią się do wzrostu sprzedaży w sklepie internetowym.

Odpowiednie pozycjonowanie sklepu internetowego Prestashop, wraz z jego promocją na różnych witrynach w połączeniu z danymi analitycznymi potrafi przyciągnąć na stronę określoną grupę odbiorców, którzy z dużym prawdopodobieństwem dokonają zakupu

55% osób kupuje w sieci
Nawet 1120zł przeciętna osoba w Polsce wydaje na zakupy w internecie.
pozycjonowanie sklepu
DOSTOSOWANIE PRESTASHOP DO SMARTFONÓW

Dostosujemy sklep internetowy do urządzeń mobilnych

W dzisiejszych czasach dużo osób korzystających z sklepów internetowych dokonuje zakupu poprzez smartfony i tablety. Odpowiednio zoptymalizowany sklep internetowy poprawi komfort użytkowania i zakupów, a co najważniejsze zwiększy sprzedaż.

PRESTASHOP SEO

Pozycjonowanie sklepu internetowego to sposób na tanią i skuteczną reklamę w sieci.

Pozycjonowanie sklepu internetowego jest o wiele tańsze od innych form reklamy naszych produktów. Przy odpowiednim doborze słów kluczowych na stronę sklepu zostają skierowani tylko Ci klienci, którzy szukają konkretnej usługi lub produktu.

W przypadku reklamy radiowej lub reklamy graficznej w postaci banerów reklama trafia do ogółu osób z których większość nie jest zainteresowana naszym produktem, przez co reklama nie jest tak skuteczna jak w przypadku pozycjonowania sklepu internetowego.

Zatem zamiast przepłacać za inną reklamą wybierz pozycjonowanie sklepu internetowego.

prestashop seo
pozycjonowanie sklepu prestashop
POZYCJONOWANIE PRESTASHOP

Pozycjonowanie sklepu internetowego to wysoka pozycja.

Wysoka i stabilna pozycja w Google to szansa na posiadanie większego udziału w sprzedaży. Z roku na rok obserwujemy większe zainteresowanie sklepami internetowymi i widzimy ciągły wzrost liczby klientów sklepów internetowych. Zakupy w sieci są na porządku dziennym.

Sukces może osiągnąć każdy sklep internetowy, jeśli tylko zostanie odpowiednio poprowadzony. Zatem nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś aby zacząć pozycjonowanie sklepu internetowego!