• projektowanie sklepów internetowych

    Projektowanie sklepów internetowych

    Nowoczesne i spełaniające wszystkie standardy sklepy internetowe to nasza specjalność!

SKLEP INTERNETOWY NIE Z TEJ ZIEMI

Każdy wie, że sklepy firmowe są dobrym rozwiązaniem. Bez względu na to, co sprzedajesz zawsze znajdą się ludzie, którzy są skłonni do zakupu produktów lub usług. Dobrze zaprojektowany sklep internetowy to klucz do sukcesu. Twój sklep internetowy, który wykonamy dla Ciebie będzie miał wszystko, czego Ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online.

Sklep internetowy

Profesjonalny sklep internetowy

Tworząc sklep internetowy skupiamy się na Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Odpowiednio dopasujemy Twoje wymagania do najlepszego rozwiązania. Sklep internetowy który od Nas otrzymasz jest łatwy w użytkowaniu i przyjemny dla klientów. Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych od podstaw. Postaw na naszą agencję i ciesz się profesjonalnym sklepem internetowym, który sam sprzedaje.>

profesjonalny sklep internetowy
Nasza praca

Jak wygląda projektowanie sklepu internetowego?

rozmowa

01 Rozmawiamy

Rozpoznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania wobec sklepu internetowego na podstawie których przedstawiamy Ci zarys naszej koncepcji.

projektowanie

02 Projektujemy

Tworzymy niepowtarzalny projekt graficzny Twojejego sklepu, a po skończonej pracy przekazujemy Ci go do akceptacji.

przekazanie

03 Przekazujemy

Otrzymujesz profesjonalny i łatwy w zarządzaniu sklep internetowy, który zwiększy Twoją sprzedaż w sieci.

Nasze realizacje

Portfolio

Pełny pakiet dla Twojej strony

Zobacz co oferujemy dla Ciebie

Łatwość obsługi

Prosty panel zarządzania sklepem

Sklep internetowy, który dla Ciebie stworzymy będzie posiadał prosty panel zarządzania. Za pośrednictwem panelu będziesz mógł dodawać nowe produkty, obserwować klientów oraz zamówienia. Panel klienta to również informacje dotyczące wysyłki, statystki odwiedzin strony, ustawień i wiele więcej. Nasz tani sklep internetowy zwiększy Twoją sprzedaż!

Prosty panel zarządzania sklepem internetowym
Dostęp zawsze i wszędzie

Możliwość obsługi sklepu z tabletu i smartfona

Sklep internetowy, który dla Ciebie stworzymy możesz bez problemu obsługiwać z tabletu lub smartfona dzięki czemu będziesz miał do niego zawsze dostęp. Proste ułatwienie, które nie będzie Cię ograniczać.

Obsługa sklepu z tabletu i smartfona
Wygoda przede wszystkim

Różnorodne formy płatności

Klienci lubią wygodę, a sklep internetowy który dla Ciebie stworzymy ją im zapewni. Będziesz mógł dodać wiele metod płatności zaczynając od tradycyjnego przelewu bankowego do szybki płatności internetowych takich jak PayU, Dotpay, Przelewy24.

dogodne formy płatności w sklepie www
Dasz sobie radę

Nieskomplikowana obsługa, proste dodawanie produków

Szybko nauczysz się obsługi naszego sklepu internetowego. Prosta obsługa, polskie menu i intuicyjne poruszanie się sprawią, że będziesz czerpał radość z jego użytkowania.

prosty sklep internetowy
Klienci lubią nasze sklepy

Przyjazdy interfejs dla klientów sklepu

Sklep internetowy, który jest przyjazny dla klienta to nieskończone korzyści, a nasz sklep to zapewnia. Widoczne produkty na stronie głównej, łatwy dostęp, proste metody zamówień i zakładania kont dla klientów to tylko część udogodnień które oferuje nasz sklep internetowy.

przyjazny interfejs sklepu online
Wygoda na 1 miejscu

Zakupy przez smartfona

W zależności od branży nawet 53% odwiedzających sklep to użytkownicy smartfonów. Nasz sklep internetowy przystosowany jest do urządzeń mobilnych dzięki czemu nie stracisz potencjalnych klientów. Szybko ładująca się strona i produkty na urządzeniach mobilnych to jedna z zalet naszego sklepu internetowego.

sklep internetowy dopasowany do urządzeń mobilnych
Szybko i sprawnie

Zakupy w sklepie internetowym bez tworzenia konta

Nie każdy chce tworzyć konto klienta aby dokonać zakupów, gdyż niektórzy nie mają na to czasu. Nasz sklep internetowy pozwoli Twoim klientom na zakupy bez zakładania konta, co znacznie ułatwi im proces kupna!

zakupy w sklepie online
Widoczność w social media

Udostępnianie i recenzje produktów

Zadowolony klient może jednym kliknięciem udostępnić Twoją stronę lub produkt na portalach społecznościowych dzięki czemu w łatwy sposób możesz zyskać nowych klientów.

integracja sklepu z social media
Otrzymujesz gratisy

Domena i hosting w cenie

Nie mamy ukrytych kosztów. Korzystając z naszych usług wraz z sklepem internetowym otrzymujesz hosting i domenę w cenie. Wybierzemy najlepszy hosting dla Ciebie i pomożemy Ci w wyborze domeny dla Twojego sklepu!

hosting sklepu www
Pełna integracja

Sklep internetowy to różne opcje dostawy

Bez problemu możesz dodać różnych przewoźników, dzięki czemu klient ma możliwość wyboru dostawy zakupionego towaru. Niektórzy wolą tańszą przesyłkę z dłuższym terminem dostawy, inni zaś preferują większy koszt dostawy chcąc otrzymać szybciej przesyłkę. Nasz sklep internetowy pozwoli Ci o to zadbać.

integracja z dodatkami
Zobacz co oferujemy

Cennik sklepów internetowych

- PODSTAWOWY -

od 999zł
Skontaktuj się

- PREMIUM -

od 1999zł
Skontaktuj się
Rozpoczynamy współpracę?

Czekamy aby zbudować Twój sklep internetowy

Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

kontakt z firmą sprawnastrona