Sklep internetowy nie z tej ziemi!

Każdy wie, że sklepy firmowe są dobrym rozwiązaniem. Bez względu na to, co sprzedajesz zawsze znajdą się ludzie, którzy są skłonni do zakupu produktów lub usług. Dobrze zaprojektowany sklep internetowy to klucz do sukcesu. Twój sklep internetowy, który wykonamy dla Ciebie będzie miał wszystko, czego Ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online.

kompleksowa modyfikacja strony internetowej

Rozmawiamy

Rozpoznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania wobec strony na podstawie których przedstawiamy Ci zarys naszej koncepcji.
modyfikacja strony i zmiana wyglądu

Projektujemy

Stworzymy niepowtarzalny projekt graficzny Twojej witryny i przekażemy go Tobie do akceptacji.
strony internetowe

Optymalizujemy

Zaakceptowany projekt przekazujemy do optymalizacji. Sprawiamy aby był przyjazny dla wyszukiwarek i działał na wszystkich urządzeniach mobilnych.
Traffic Analytic

Przekazujemy

Po udanych testach przekazujemy Ci gotową witrynę z której możesz w pełni korzystać.
Conversion Optimization

Pomagamy

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na naszą pomoc. Pomożemy Ci w każdym problemie i odpowiemy na każde Twoje pytanie.
modyfikacja blogów firmowych

Aktualizujemy

Potrzebujesz zmienić coś na stronie lub dodać coś nowego? Bez obaw! Jesteśmy do Twoich usług!
WEB DESIGN

Profesjonalny sklep internetowy

Tworząc sklep internetowy skupiamy się na Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Odpowiednio dopasujemy Twoje wymagania do najlepszego rozwiązania. Sklep internetowy który od Nas otrzymasz jest łatwy w użytkowaniu i przyjemny dla klientów. Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych od podstaw. Postaw na naszą agencję i ciesz się profesjonalnym sklepem internetowym, który sam sprzedaje.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Prosty panel zarządzania sklepem

Sklep internetowy, który dla Ciebie stworzymy będzie posiadał prosty panel zarządzania. Za pośrednictwem panelu będziesz mógł dodawać nowe produkty, obserwować klientów oraz zamówienia. Panel klienta to również informacje dotyczące wysyłki, statystki odwiedzin strony, ustawień i wiele więcej. Nasz tani sklep internetowy zwiększy Twoją sprzedaż!

DOSTĘP ZAWSZE I WSZĘDZIE

Możliwość obsługi sklepu z tabletu i smartfona

Sklep internetowy, który dla Ciebie stworzymy możesz bez problemu obsługiwać z tabletu lub smartfona dzięki czemu będziesz miał do niego zawsze dostęp. Proste ułatwienie, które nie będzie Cię ograniczać.

WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM

Różnorodne formy płatności

Klienci lubią wygodę, a sklep internetowy który dla Ciebie stworzymy ją im zapewni. Będziesz mógł dodać wiele metod płatności zaczynając od tradycyjnego przelewu bankowego do szybki płatności internetowych takich jak PayU, Dotpay, Przelewy24.

DASZ SOBIE RADĘ

Nieskomplikowana obsługa, proste dodawanie produków

Szybko nauczysz się obsługi naszego sklepu internetowego. Prosta obsługa, polskie menu i intuicyjne poruszanie się sprawią, że będziesz czerpał radość z jego użytkowania.

KLIENCI TO LUBIĄ

Przyjazdy interfejs dla klientów sklepu

Sklep internetowy, który jest przyjazny dla klienta to nieskończone korzyści, a nasz sklep to zapewnia. Widoczne produkty na stronie głównej, łatwy dostęp, proste metody zamówień i zakładania kont dla klientów to tylko część udogodnień które oferuje nasz sklep internetowy.

WYGODA NA 1 MIEJSCU

Zakupy przez smartfona

W zależności od branży nawet 53% odwiedzających sklep to użytkownicy smartfonów. Nasz sklep internetowy przystosowany jest do urządzeń mobilnych dzięki czemu nie stracisz potencjalnych klientów. Szybko ładująca się strona i produkty na urządzeniach mobilnych to jedna z zalet naszego sklepu internetowego.

ZAUFAJ NAM

Wyrobimy się w czasie

Potrzebujesz profesjonalnego sklepy internetowego w krótkim czasie? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, a postaramy się ją stworzyć w jak najszybszym terminie. Nasi klienci traktowani są priorytetowo i staramy się sprostać każdemu wyzwaniu!

OTRZYMASZ GRATISY

Domena i hosting w cenie

Nie mamy ukrytych kosztów. Korzystając z naszych usług wraz z stroną internetową otrzymujesz hosting i domenę w cenie. Wybierzemy najlepszy hosting dla Ciebie i pomożemy Ci w wyborze domeny do Twojej strony internetowej!

tworzenie sklepów internetowych
MYŚLIMY KREATYWNIE

Potrzebujesz pomocy?

Nie masz pomysłu na stronę internetową albo nie wiesz jaki pakiet wybrać? Od tego jesteśmy! Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci w pełnym zakresie- to nic nie kosztuje. Zacznij z nami współpracę, a dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.