Zdobywamy TOP3 w 14dni! Nie wierzysz? Sprawdź!

pozycjonowanie

Pozycjonowanie TOP3. Zobacz jak poprawna optymalizacja strony zrobiona przez naszą agencję SEO potrafi przynieść niesamowite wyniki! Strona której nie było w Google awansowała do TOP3 w ciągu 14 dni!

optymalizacja + audyt + seo + magiczny składnik = pozycjonowanie
pozycjonowanie top3 seo
Wyniki pozycjonowania potrafią pozytywnie zaskoczyć każdego!

Otrzymaliśmy zlecenie

Poprzez nasz fanpage na Facebooku napisała do Nas osoba, która była zainteresowana pozycjonowaniem strony internetowej. W związku iż strona internetowa miała potencjał ale nie było na niej ruchu zajęliśmy się jej pozycjonowaniem, aby Nasz klient zobaczył jak pozycjonowanie strony zwiększa ruch na stronie i wpływa na przypływ klientów.

Pozycjonowanie top 3 czas start!

Przeprowadzenie dokładnego audytu strony internetowej jest kluczowym i podstawowym elementem przy każdym działaniu podejmowanym na stronie. W ramach naszego audytu który ma na celu optymalizację strony i zwiększenie ruchu na stronie sprawdzamy między innymi:

  1. błędy w kodzie strony, które mają wpływ na wyświetlanie strony przeglądarkach i urządzeniach mobilnych
  2. analizę poprawności dostosowania witryny do urządzeń mobilnych (smartfony, tablety),
  3. analizę czasu ładowania strony wraz ze wskazaniem elementów spowalniających ją i rekomendacjami odnośnie jej przyśpieszenia,
  4. analizę tytułów, nagłówków, grafik, opisów i innych elementów na stronie,
  5. wskazanie ewentualnych innych problemów ze stroną i zaleceń,
  6. określenie priorytetów i zalecanych działań na stronie oraz wprowadzenia modyfikacji.

Rezultaty działań

56 nowych użytkowników w ciągu 26 dni

590 nowych odsłon strony!

3 minuty i 18 sekund to średni czas spędzony na stronie

Odpowiednie prace optymalizacyjne na stronie to podstawa pozycjonowania!

Po dokładnym audycie który wykonaliśmy i zweryfikowaniu wszystkich potrzebnych informacji przyszedł czas na optymalizację strony pod kątem treści i poprawności każdej z podstron. W związku z tym zmodyfikowaliśmy treści znajdujące się na stronie pod kątem fraz kluczowych wybranych przez klienta. Każda podstrona została dokładnie opisana zarówno dla wyszukiwarek jak i osób poruszających się po stronie. Odpowiednie ustawienie meta tagów, nagłówków czy odnośników ma kluczowy wpływ na dalsze działania na stronie wykonywane na stronie jak i w znacznym stopniu ułatwia użytkownikowi poruszanie się i tym samym potrafi zwiększyć ruch na stronie. To tylko niektóre kroki aby rozpocząć pozycjonowanie do TOP3.

Jakie są wyniki poprawnej optymalizacji?! Zobacz na zdjęciu poniżej

pozycjonowanie top 3

Pozycjonowanie TOP 3 ciąg dalszy

Strona po audycie i w pełni zoptymalizowana, pytanie: co dalej? Otóż teraz przechodzimy do jej bardziej skomplikowanej fazy, a więc pozycjonowania. Czym jest pozycjonowanie stron internetowych możesz zobaczyć na naszej stronie. Pozycjonowanie strony internetowej ma na celu wzrost widoczności strony w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Im wyżej strona jest w rankingu wyników wyszukiwania, tym więcej gości i potencjalnych klientów będzie odwiedzać stronę internetową.

Jak wykonać pozycjonowanie strony do TOP3 w ciągu 14 dni. Czy to jest możliwe?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Nasza firma oferuje pozycjonowanie stron internetowych dla klientów, którzy wymagają kompleksowego podejścia i intensywnej usługi marketingu w wyszukiwarkach. Chcemy wam pokazać jak nasze działania wpływają na pozycje stron internetowych w wyszukiwarce Google.

pozycjonowanie top 3 w 14 dni

W dniu 12, 13 i 14 września strona internetowa nie była w TOP100 wyników wyszukiwań. Po odpowiedniej optymalizacji strony internetowej, indeksacji i pozycjonowaniu strona pojawiła się od razu na 6 miejscu! Przez parę dni strona utrzymywała się w okolicach tego miejsca aby finalnie wskoczyć na drugą pozycję!

Jak sami widzicie, strona internetowa, która nie była w TOP100 wyników wyszukiwań w ciągu 14 dni awansowała i znalazła się w  TOP3 wyników wyszukiwania!

Naszą współpracę z klientem zaczęliśmy w początkowych dniach wrześniach 2017 roku, więc można powiedzieć, że zajmujemy się pozycjonowaniem strony internetowej dopiero przez około 3 tygodnie. Ktoś by powiedział: w innej agencji SEO powiedzieli mi, żebym się nie spodziewał wyników w ciągu 3 tygodni, bo czasami trzeba czekać 3 miesiące albo i więcej! Czy to prawda? Często tak, jednakże chcemy Ci pokazać efekty naszego pozycjonowania w ciągu pierwszych trzech tygodni współpracy.

pozycjonowanie top 3 w 30 dni

Pozycjonowanie TOP3 strony - efekty naszej pracy

Jak widać ponownie udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Odpowiednia współpraca, audyt, optymalizacja, indeksowania i pozycjonowanie strony może przynieść niespotykane rezultaty już na samym początku! Słowo kluczowe które było na 45 miejscu następnego dnia pojawiło się na pierwszej pozycji!

Na 8 pozycjonowanych fraz w ciągu pierwszych trzech tygodni aż pięć jest w TOP5!

Pozycjonowanie TOP3 - ruch na stronie

Pokazaliśmy jak wygląda pozycjonowanie strony przez naszą agencję SEO. Pokażemy Wam teraz co oprócz wysokich pozycji zyskał użytkownik w ciągu pierwszych trzech tygodni współpracy z Nami. Oczywiście jak każda profesjonalna agencja SEO korzystamy z usług Google Analitycs. Zatem na początku współpracy skonfigurowaliśmy stronę internetową z tą usługą, aby pokazać co można zyskać dzięki pozycjonowaniu.

pozycjonowanie top 3 google

Bądź na bieżąco! Zapisz się i otrzymuj od nas cenne informacje.

Więcej naszej pracy

Zobacz wszystko