Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Strona internetowa z dotacji

Dostałeś dotację na rozwinięcie swojej działalności i potrzebujesz strony internetowej?! Dobrze trafiłeś! Strona internetowa z dotacji pomoże Ci pozyskać nowych klientów, przedstawi Twój biznes w internecie, a także stanie się Twoją wizytówką. Założenie strony www z dotacji UE pozwoli rozwinąć Ci skrzydła. Ty przedstawiasz nam swój pomysł jak ma wyglądać strona internetowa, a my realizujemy Twój pomysł!

Nasi klienci często finansują wykonanie strony internetowej firmy z dotacji unijnych. Jako doświadczona firma wiemy, że wydatki z dotacji unijnych są w znacznym stopniu ograniczone różnymi przepisami. Dlatego oferujemy dla Państwa wygodny sposób rozliczenia za wykonanie strony internetowej, tak aby maksymalnie pomóc Państwu w wykorzystaniu środków unijnych.

Założenie strony www z dotacji UE.

Projektowanie stron internetowych to coś na czym się znamy. Unikalna strona internetowa jest ważnym elementem w procesie budowania marki i marketingu w firmie. To twoja wizytówka w internecie. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to jeden z kluczy do sukcesu Twojej firmy. Nie pozwól sobie na utratę klientów przez brak strony internetowej albo jej złe wykonanie. Daj nam się zająć Twoją nową stroną internetową. Wystrzelimy ją w kosmos.., tzn. w internet!

Digital Consultancy

Rozpoznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania wobec strony na podstawie których przedstawiamy Ci zarys naszej koncepcji.

Brand Marketing

Stworzymy niepowtarzalny projekt graficzny Twojej witryny i przekażemy go Tobie do akceptacji.

Performance Monitoring

Zaakceptowany projekt przekazujemy do optymalizacji. Sprawiamy aby był przyjazny dla wyszukiwarek i działał na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Traffic Analytic

Po udanych testach przekazujemy Ci gotową witrynę z której możesz w pełni korzystać.

Conversion Optimization

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na naszą pomoc. Pomożemy Ci w każdym problemie i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Social Tracking

Potrzebujesz zmienić coś na stronie lub dodać coś nowego? Bez obaw! Jesteśmy do Twoich usług!

206

GOTOWYCH PROJEKTÓW

786

PROFESJONALNYCH SZABLONÓW

15300

LINIJEK KODU

458

WYPITYCH KAW

profesjonalne projektowanie stron internetowych
WEB DESIGN

Strona internetowa musi być widoczna!

Zwiększenie obecności Twojej firmy w internecie i zapewnienie jej wysokiej widoczności wśród klientów przyśpieszy jej rozwój. Każda firma, duża czy mała powinna być widoczna w internecie. Pamiętaj- jak Cię widzą tak Cię piszą.

Nasza strona internetowa to same korzyści!

niepowtarzalny wygląd strony internetowej
DESIGN

Stworzymy niepowtarzalny szablon graficzny strony internetowej

Chcemy, aby Twoja strona internetowa się wyróżniała. Dobierzemy dla Ciebie niepowtarzalny szablon graficzny dopasowany do Twojej branży i tematyki strony. Stworzona strona internetowa przykuje uwagę klienta i pozostanie mu w pamięci na dłużej. Koniec z prostymi rozwiązaniami!

MOBILE FIRST

Tworzymy strony internetowe dopasowane do urządzeń mobilnych

Strony internetowe muszą być dopasowane do urządzeń mobilnych, a my właśnie takie projektujemy. Responsywne strony internetowe, które na długo pozostają w pamięci i są dostosowane do wszystkich urządzeń. Po co tracić klientów, którzy wchodzą poprzez urządzenia mobilne, skoro możesz nam zlecić wykonanie strony internetowej i przykuć ich uwagę!

strony internetowe dopasowane do urządzeń mobilnych
strony internetowe lepsze od konkurencji
CZUWAMY NAD WSZYSTKIM

Sprawdzimy konkurencję

No tak. Nie wystarczy tylko stworzyć stronę internetową. Trzeba wiedzieć jak to zrobić, a my to wiemy. Sprawdzimy Twoją potencjalną konkurencję, przeanalizujemy ich strony internetowe i zrobimy wszystko, aby to Twoja strona internetowa pozostała w głowie odwiedzających. Spodobają Ci się nasze responsywne strony internetowe.

GALERIA TO ŚWIETNA SPRAWA

Stworzymy galerię zdjęć na stronie internetowej

Prowadzisz restaurację, bar, hotel albo jesteś mechanikiem? Każdy klient lubi sprawdzić jak wygląda miejsce które ma odwiedzić. Dodamy do Twojej strony internetowej galerię zdjęć, dzięki której każdy klient będzie mógł się zapoznać z tym co mu oferujesz.

strona internetowa z galerią zdjęć
bezpieczna strona www
ZADBAMY O CIEBIE

Zapewnimy bezpieczeństwo

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo strony i jej użytkowników. Zdobądź zieloną kłódkę przy pasku adresu i zyskaj zaufanie klientów. Bezpieczeństwo i poufność informacji są niezbędne, aby Twoja firma mogła sprawnie funkcjonować w warunkach rosnącej konkurencji. Stosując aktywną ochronę danych przed zagrożeniami internetowym zyskujesz pewność, że efekty Twojej pracy nie zostaną utracone.

KLIENCI CIĘ ZNAJDĄ

Utworzymy lokalizację Google Maps

Nic nie ułatwia tak dojazdu do Twoje firmy jak lokalizacja w Google Maps. Dodamy lokalizację na Twojej stronie internetowej dzięki której klient za pomocą jednego kliknięcia będzie mógł wyznaczyć drogę do Twojej siedziby. Każdy lubi wygodę, nieprawdaż?

lokalizacja Google Maps na stronie internetowej
szybkie tworzenie stron internetowych
ZAUFAJ NAM

Wyrobimy się w czasie

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej w krótkim czasie? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, a postaramy się ją stworzyć w jak najszybszym terminie. Nasi klienci traktowani są priorytetowo i staramy się sprostać każdemu wyzwaniu!

OTRZYMASZ GRATISY

Domena i hosting w cenie

Nie mamy ukrytych kosztów. Korzystając z naszych usług wraz z stroną internetową otrzymujesz hosting i domenę w cenie. Wybierzemy najlepszy hosting dla Ciebie i pomożemy Ci w wyborze domeny do Twojej strony internetowej!

hosting strony internetowej

Cennik stron internetowych

Starter-Icon

PODSTAWOWA

strona internetowa

od899

brutto

Domena i hosting na rok
Profesjonalny szablon
Własny adres www
Firmowe konto e-mail
Do 3 podstron(Kontakt,Cennik)
Formularz kontaktowy
Integracja z Google Maps
Dopasowanie do urządzeń mobilnych
Pełna optymalizacja
Własny panel zarządzania stroną
30 dni bezpłatnej pomocy
Standard-Icon

ZAAWANSOWANA

strona internetowa

od1499

brutto

Domena i hosting na rok
Profesjonalny szablon
Własny adres www
Firmowe konto e-mail
Do 5 podstron(Kontakt,Cennik)
Formularz kontaktowy
Integracja z Google Maps
Dopasowanie do urządzeń mobilnych
Pełna optymalizacja
Własny panel zarządzania stroną
180 dni bezpłatnej pomocy
Chat online
Professional-Icon

PREMIUM

strona internetowa

od1999

brutto

Domena i hosting na rok
Profesjonalny szablon
Własny adres www
Firmowe konto e-mail
Do 3 podstron(Kontakt,Cennik)
Formularz kontaktowy
Integracja z Google Maps
Dopasowanie do urządzeń mobilnych
Pełna optymalizacja
Własny panel zarządzania stroną
360 dni bezpłatnej pomocy
Chat online
Połączenie z Google Analytics
Pozycjonowanie 5 słów GRATIS
Aktualizacje i pakiet bezpieczeństwa
MYŚLIMY KREATYWNIE

Potrzebujesz pomocy?

Nie masz pomysłu na stronę internetową albo nie wiesz jaki pakiet wybrać? Od tego jesteśmy! Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci w pełnym zakresie- to nic nie kosztuje. Zacznij z nami współpracę, a dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.