Web Design Services

Analityka internetowa kluczem do sukcesu.

Każda udana kampania reklamowa opiera się na dokładnej analityce internetowej.

Pełna analiza firmy

Kompletna analiza firmy i audyt obejmuje badania witryny i kampanii, aby uzyskać jasne zrozumienie branży. Określa także Twoją aktualną pozycję pomiędzy Twoimi głównymi konkurentami.

Kompleksowy audyt identyfikuje i eliminuje potencjalne przeszkody w wynikach Twojej witryny i pomaga budować podstawy szerszych działań marketingowych. Kompletna analiza zawiera zalecenia dotyczące projektowania, strategie marketingu treści i plan gwarantujący wsparcie Twoich potrzeb i celów biznesowych. Pozwala również określić i zdefiniować odpowiednie cele i potrzeby, które odgrywają ważną rolę w spersonalizowanych kampaniach marketingowych.

Effective Web Development Solutions

Ściśle współpracujemy z naszymi klientami przy ustalaniu celów ich działalności online. Korzystamy z szerokiej gamy sprawdzonych w branży narzędzi, zasobów i technik służących do dokładnej analizy Twojej firmy, klientów i konkurencji. Na zakończenie naszej analizy i audytu przedstawiamy obszerny raport na temat naszych ustaleń, zawierający jasne i przejrzyste zalecenia dotyczące kolejnych kroków.

Bieżąca strategia skuteczności

Informacje przedstawione w naszych raportach są w pełni przejrzyste i mogą zwiększyć dochody z prowadzonej kampanii reklamowej.

Pełna optymalizacja

Możemy efektywnie zaplanować projekty, optymalizując zachowanie dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii. Wszystkie są dostosowane tak, aby były jak najbardziej efektywne by móc zaspokoić potrzeby biznesowe i cele handlowe każdego z naszych klientów.

Effective Web Development Solutions

Oferujemy analitykę w czasie rzeczywistym, analitykę na stronie, analizę rynku, audyt treści, kontrolę konkurentów, kontrolę klienta i analizę wpływu. Tworzymy również "persona", co jest skutecznym sposobem na zrozumienie potrzeb użytkowników, przy jednoczesnym ustalaniu priorytetów funkcji i funkcjonalności spersonalizowanej strategii sukcesu. Niektóre z przydatnych funkcji naszego programu analitycznego obejmują: filtry niestandardowe, zautomatyzowane zadania, śledzenie zdarzeń, wizualizację ścieżek, wspomagane konwersje, przepływ użytkowników, odwrotne ścieżki docelowe oraz wiele innych usług zależnych od potrzeb Twojej firmy.

Przeprowadzone projekty

Zobacz wszystkie

Opowiedz nam o swojej stronie

Analityka internetowa zrobi resztę

Uzyskaj profesjonalną analizę lub audyt swojej strategii marketingowej i brandingowej dopasowanej specjalnie do Twoich potrzeb.

Opinie klientów