Web Development Services

Skuteczna kampania reklamowa na Facebooku

Skuteczna strategia może pomóc Ci rozwijać Twoją firmę, utrzymywać obecność w społeczności lokalnej i zaangażować się w odbiorców.

Na czym polega skuteczna kampania reklamowa na Facebooku?

W Polsce około 15 milionów osób korzysta z portalu Facebook.  Nasza wiedza zakresu mediów społecznościowych pomoże ustalić Twoje cele biznesowe i docelowych odbiorców kampanii reklamowej, abyś łatwiej dotarł do potencjalnych klientów.

Skuteczna kampania reklamowa na Facebooku to przede wszystkim:

  1. Odpowiednie targetowanie - z aplikacji Facebook korzysta 15 milionów Polaków. My wiemy jak dotrzeć do tych osób, które szukają właśnie Ciebie!
  2. Umiejscowienie reklamy - na Facebooku możemy umieszczać reklamy w czterech miejscach. Ważne aby wiedzieć jak je najlepiej wykorzystać!
  3. Grafika - to od niej często zależy, czy użytkownik w ogóle zatrzyma wzrok na naszej reklamie i przeczyta jej treść, czy przewinie swoją tablicę dalej w poszukiwaniu ciekawszych informacji.
  4. Tekst -warto sprawdzić, jaki przekaz lepiej trafi do naszych odbiorców.
  5. Call to action - wyraźne wezwanie do działania potrafi istotnie poprawić wyniki naszych reklam, dlatego warto optymalizować nawet tak drobny element w kreacji, jakim jest przycisk call to action.

Brand Monitoring

Pomożemy Ci poprawić i śledzić reputację firmy oraz dowiedzieć się, jak inni postrzegają Twoją markę.

Wybór kampani reklamowej

Kampania na Facebooku może zwiększyć ruch na stronie w krótkim okresie czasu. Wybierzemy dla Ciebie najbardziej opłacalną kampanię reklamową.

Zarządzanie kampanią reklamową

Nasz zespół specjalistów ds. mediów społecznościowych może zarządzać Twoimi kontami w Twoim imieniu i angażować się w odbiorców.

Optymalizacja Fanpage'a

Tworzymy i dostosowujemy profile na Facebooku do wysokiej jakości treści i estetyki, które odzwierciedlają Twoją markę i odbiorców.

Opinie naszych klientów

Skuteczna reklama na Facebooku

Nasz zespół może pomóc Ci odblokować pełny potencjał marketingu mediów społecznościowych, SEO i promocji online!

Our case studies

See all projects