Mobile Marketing Services

Reklama na smartfonach

Z dnia na dzień coraz więcej używany telefonu komórkowego niż komputera stacjonarnego.

Marketing w urządzeniach mobilnych zyskuje na sile!

Liczba użytkowników smartfonów jest stale rosnąca i znacznie przewyższa liczbę użytkowników komputerów PC, dlatego nie należy ignorować możliwości dotarcia do odbiorców tego kanału. Marketing mobilny stwarza wiele możliwości, które wykraczają poza standardową reklamę, którą można łatwo przeoczyć. Na ekranie mobilnym jest coraz większa możliwość dotarcia do docelowych odbiorców w dowolnym miejscu i czasie.

Marketing mobilny oferuje szeroki zakres możliwości interakcji z użytkownikami na bardziej osobistym poziomie. Dzisiaj możemy odnieść się do znacznie większej liczby odbiorców, nie tylko w odniesieniu do wieku, płci i lokalizacji, ale także do zainteresowań i danych dotyczących przeglądania przez telefon komórkowy, a także innych czynników, które dają możliwość dotarcia do konkretnego segmentu docelowego, w ramach określonego profilu odbiorców .

Jako wiodący zespół profesjonalistów zajmujących się marketingiem mobilnym możemy zarządzać całą kampanią mobilną pod kątem strategii, profilowania odbiorców, projektowania i rozwoju kampanii, aż po dostarczanie i raportowanie.

Zapewniamy na bieżąco analizę strategii marketingu mobilnego dostosowaną do potrzeb biznesowych. Nie przegap ogromnej możliwości biznesowych - urządzenia mobilne czekają!

Mobile First Design

Kładziemy duży nacisk na poprawność wyświetlania się reklam na urządzeniach mobilnych dostosowując reklamę do wszystkich urządzeń .

Precyzyjne kierowanie

Znamy potencjał marketingu mobilnego dla sukcesu biznesowego, dlatego nasze kampanie mobilne opierają się na precyzyjnym kierowaniu.

Kampanie SMS

Korzystamy z podejścia wielokanałowego łączącego różne kanały mobilne, w tym kampanie marketingowe mobilne SMS.

Nasze projekty

Zobacz wszystkie

Profesjonalna reklama na smartfonach

Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć biznes w Internecie i rozwijać go z pasją.

Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci strategię marketingu mobilnego, która przyniesie znaczny zwrot z inwestycji.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie