Email Marketing

Email Marketing

Tworzymy dostosowane kampanie marketingowe dla każdego segmentu odbiorców, aby pomóc reklamować produkty i usługi w celu skutecznego i efektywnego angażowania nowych klientów.

Marketing e-mailowy zapewnia skuteczne połączenie z docelową grupą odbiorców i daje najlepszy zwrot z inwestycji. Skorzystaj z aktualnych i potencjalnych klientów rozsyłając im oferty i nowości dotyczące Twojej firmy.

Marketerzy zgadzają się, że kampanie e-mail są kluczem zwłaszcza dla budowania początkowych relacji z klientem. Zindywidualizowana, segmentowa i ukierunkowana kampania marketingowa e-mailowa jest ważna dla świadomości marki i zwiększenia sprzedaży bez dodatkowych kosztów

Wykorzystujemy zdobytą wiedzę, narzędzia i strategię. Śledzimy wyniki kampanii e-mailowej w celu osiągnięcia jak najlepszego zaangażowania klienta.
Możemy zadbać o pełną strategię marketingową poczty e-mail.

Najlepsze strategie marketingowe

Opracowywujemy najlepszą strategię, aby przyciągnąć zdefiniowanych odbiorców i zwiększyć sprzedaż.

Skuteczne kampanie e-mail

Jesteśmy gotowi do projektowania, tworzenia i dostarczania szablonu wiadomości e-mail do komunikacji z odbiorcami, a także do zarządzania kampanią marketingową e-mail, aby doprowadzić do zwiększenia sprzedaży i zysków.

Szablony e-mail

Nasze innowacyjne rozwiązania ulepszają możliwości dostarczania poczty elektronicznej. Tworzymy szablony wiadomości które zwiększają zaangażowanie odbiorców.

Raportowanie

Otrzymuj szczegółowe raporty dotyczące najważniejszych aspektów kampanii, na przykład kliknięcia e-maila do witryny, dokonanie zakupu, polubienie Fanpage'a.

Obsługujemy wszystko, począwszy od indywidualnie dostosowanej treści, aż do końca kampanii.

Zwiększ swoją obecność w internecie, wybierając nasze usługi marketingu e-mailowego. Nasza formuła łączy strategię, implementację i śledzenie.

Skuteczny e-mail marketing

Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć biznes w Internecie i rozwijać go z pasją.

Projektujemy unikatowe e-maile z spersonalizowanymi treściami , które pomagają Ci sprzedawać produkt, promować witrynę lub świadczyć usługi.

Testimonials

See all testimonials