Reputation Managment Services

Pozycjonowanie w Google Maps

Aplikacja Google Maps jest jednym z najchętniej i najczęściej używanych narzędzi od Google. Pozwala na szybsze i łatwiejsze odnalezienie Twojej firmy co mocno wpływa na zwiększenie ruchu na stronie.

Pozycjonowanie w Google Maps ma na celu ściągnięcie klientów lokalnych, którzy w danym obszarze wyszukują konkretną usługę. Wyobraź sobie taką sytuację. Umówiłeś się na spotkanie biznesowe w nowym, nieznanym dla Ciebie mieście, a więc wsiadasz w samochód i jedziesz. Teraz po spotkaniu chcesz wrócić do domu, jednakże Twój samochód odmówił posłuszeństwa i wiesz, że bez mechanika się nie obejdzie. Na początku myślisz, czy znasz kogoś w mieście, kto może Ci pomóc ale żadna osoba nie przychodzi Ci do głowy. Wtedy wyciągasz telefon i wpisujesz "mechanik poznań" w wyszukiwarkę Google.

 

Od wyszukiwarki Google dowiadujesz się, że w Twojej okolicy jest trzech mechaników, którzy mają jeszcze otwarty zakład. Co robisz? Bierzesz pierwszy numer telefonu, gdzie widnieje opcja zadzwoń, wykonujesz telefon i umawiasz się na naprawę.

Tak właśnie działa pozycjonowanie w Google Maps. Pierwsza pozycja w wynikach wyszukiwania pozwala Twojej firmie znaleźć nowych klientów, którzy szukają konkretnej usługi.

Effective Web Development Solutions

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest obecność strony w Google Maps. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania fraz powiązanych z Twoim biznesem sprawia, że na Twoją witrynę może dotrzeć wielu potencjalnych klientów. To Twoja wizytówka w internecie.

Pozycjonowanie w Google Maps to zwiększenie odwiedzin przez osoby, które szukają danej usługi. Pozwól znaleźć się Twojej firmie w internecie!

Pozycjonowanie w Google Maps

Pozwól nam pomóc Ci w pozycjonowaniu.

Nasza profesjonalna wiedza na temat SEO jest podstawą udanej współpracy.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie